KIM JESTEŚMY I JAK DZIAŁAMY

Świadczymy usługi prawne dla biznesu

Jesteśmy długoletnimi praktykami prawa i realistami w biznesie

Wspólnicy kancelarii funkcjonują zawodowo na rynku prawniczym od 1993 roku, wyróżnia nas unikalne, wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza prawnicza oraz znajomość rynku i ludzi, którzy go tworzą.

 

Rozumiemy biznes i cenimy jego czas

Komunikujemy się w szybki i jasny sposób, doradzamy kompleksowo, jesteśmy konsekwentni i lojalni, korzystamy z nowoczesnych narzędzi pracy.

 

Zapewniamy realny komfort współpracy

Pełne i bezpośrednie zaangażowanie, dyskrecję, rzetelność i lojalność, maksymalną elastyczność i mobilność we współpracy oraz praktyczną znajomość specyfiki polskiego prawa gospodarczego.

Działamy rynkowo – stosujemy proste, konkurencyjne i transparentne zasady wynagradzania

Tworzymy stabilny i zgrany zespół

Kancelaria działa od 2001 roku, realizuje prace w całym kraju i za granicą. Dysponujemy kilkunastoosobowym zespołem doświadczonych prawników-praktyków: adwokatów i radców prawnych oraz aplikantów i młodszych prawników.

 

Potrafimy wyjść poza tradycyjny obszar doradztwa prawnego

Posiadamy od lat stałe i sprawdzone relacje z renomowanymi doradcami podatkowymi, finansowymi, firmami księgowymi i konsultingowymi, rzeczoznawcami majątkowymi, wywiadowniami gospodarczymi i ekspertami inwestycyjnymi.

 

Zaufały nam dziesiątki klientów krajowych i zagranicznych

Portfolio naszych klientów tworzą grupy kapitałowe, spółki prywatne i publiczne z różnych sektorów, banki i instytucje finansowe, inwestorzy branżowi i finansowi, renomowane firmy doradcze.

© 2018 Stachowicz i Ptak.